Jdi na obsah Jdi na menu
 


Změny ve snookeru/Changes in snooker

18. 1. 2009
BlueBoard.cz

Vaše další návrhy můžete uvést v komentářích dole.

Your other suggestions you can quote in comments below.

Můžete hlasovat pro více možností.

You can vote for more possibilities.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Foul and a Miss

(Jeniczek, 24. 9. 2009 16:37)

Do hajzlu s tim pitomym pravidlem!!
Back to the "good old days"...I say.
V '80 letech, a drive, to nepotrebovali...a jakej se hral snooky, panecku!
Prida se nekdo k nasi "Get rid of the bloody Foul and a Miss Action Group" ??

Smíšený turnaj

(Parmicka, 14. 3. 2009 10:13)

Tento nápad se mi moc moc líbí, jsem rozhodně pro. Souhlasím s Danou, že na žádném velkém turnaji to určitě nebude možné a já osobně bych to tam ani nechtěla, ale jako exhibiční turnaj přenášený televizí by to mělo určitě úspěch. A myslím, že by bylo lepší, kdyby hrály ženy společně s muži a ne proti nim. Např. Maria Catalano S Ronniem proti Reanne Evans a Marku Allenovi. Hráči by se mohli se svým spoluhráčem u stolu střídat.

to Zuzana a ostatní

(Dana, 13. 3. 2009 17:53)

tak už tu máme reakci z Ostrovů :-) "Yes that's a good idea. We used to run women's events alongside the men's events. However they didn't really get good crowds and only got a small amount of TV coverage because the matches were very slow. Maybe a mixed-doubles tournament would work." pro neangličtináře překlad: "Ano, to je dobrý nápad. Mívali jsme ženské akce společně s mužskými. Neměly ale tolik návštěvníků a měly velmi malé pokrytí TV přenosy, protože jejich zápasy byly velmi pomalé. Možná by smíšené turnaje fungovaly." odepsala jsem mu, že dvojice příbuzných ala Maria Catalano x Ronnie O'Sullivan, či partnerů Reanne Evans x Mark Allen by opravdu mohly přitáhnout pozornost a mohl by to být úspěch, stejně vypadl Pot Black Cup, tak proč ho nenahradit takovýmhle pokusem? No ne? Co vy na to?

to Zuzana

(Dana, 13. 3. 2009 17:20)

zní to zajímavě, ale pochybuju, že by něco takového udělali zrovna na Masters, to je opravdu suprdupr prestižní turnaj a ženy by si do něj určitě nepustili, ale přidat takhle nějaký exhibiční mix turnaj s ženami, to by vůbec nemusel být špatný nápad, ženy na obrazovce nevidíme a takhle by se zviditelnilo, že i ony snooker hrají a na velmi slušné úrovni ... hm, na tenhle nápad upozorním zvlášť mailem, aby nezapadl jen tady v komentářích ;-)

Odpověď

(Caletková Zuzana, 13. 3. 2009 16:44)

Pak se omlouvám a označuji postoj českého snookeru za (slušně řečeno) nerozumný. Není nic důležitějšího než názor lidí - potencionálních fanoušků. Tímto postojem si jich asi moc nezískají. No což, nedá se nic dělat.
Ale dostala jsem docela šílenej nápad co se týče světového snookeru. Jedná se o turnaj Masters.Napadlo mi, že když je to turnaj nebodovaný, ale elitní, hraje tam jen elitní šestnáctka, tak by ta šílenost možná šla. Jde o to nalosovat pavouka ne podle jmen, ale podle čísel od jedné do šestnácti, aby se pavouk nedělil na lepší a horší a zůstalo to na náhodě. Pak bych k těm číslům přiřadila nejen jména chlapů ale i ženských. Že by v prvním zápase turnaje hráli proti sobě dvě jedničky, dvojky, trojky... atd. Pak by se už postupovalo normálním pavoukem. Ať se ukáže kdo je lepší - jestli muži nebo ženy. Pak by se vidělo jak na tom kdo je.

to Zuzana

(Dana, 11. 3. 2009 15:58)

A) tuhle anketu jsem vytvořila po dohodě s vedením světového snookeru, které projevilo zájem o náš názor
B) českému snookeru jsem pomáhat chtěla a snažila se, ale tam naopak zájem o mě a o mou pomoc nebyl
= necpu se tam, kde o mě není zájem, ale ráda pomůžu tam, kde zájem o mou pomoc či názor je

Nesouhlas s Danou

(Caletková Zuzana, 11. 3. 2009 15:07)

Tato anketa je všeobecně o snookeru. To znamená i o českém snookeru. Jsme Češi ne Briti. Každý má tendenci zastat se nejdříve toho co je jeho a pak toho co je někoho cizího. Pokud nevíš o domácím snookeru jak máš vědět o tom světovém? A když už pomáháš světovému snookeru, proč nepomoct taky tomu našemu? Copak ten pomoc nepotřebuje?

to maroš

(Dana, 1. 3. 2009 14:33)

tahle anketa je ale spíš o tom, jak pomoci tomu snookeru na Ostrovech, aby nám přestal mizet z obrazovek, aby přestal úbytek diváků v hledištích, aby přestaly mizet turnaje ...

snookrová osveta

(maroš, 27. 2. 2009 7:47)

súhlasím s názorom, že sa treba zviditeľniť v médiách (tlač, tv ( samozrejme, že to nieje jediná cesta podpory športu, je potrebné veľmi aktívne šíriť snooker medzi ľudí. Práca v kluboch, pravidelná dlhodobá súťaž, škola snookra a pod...mám s tým svoje skúsenosti / www.bk66presov.sk / držím všetkým snookáčom palce

dostat snooker do médií

(pacmaga007, 6. 2. 2009 18:15)

Jestliže se snooker nebude objevovat v TV, nemá šanci prosadit se. V dnešní době media ovlivňují vše. Minulý víkend (pátek až neděle) digitální ITV4 vysílala přímým přenosem od asi 16. hodiny do pozdní noci šipky. Pátek, sobota, neděle: prime time šipky. ITV4 je dostupná jen obyvatelům UK.
Snooker musí najít (nebo ještě lépe provozovat) TV, kterou mohou sledovat všichni. A TV podle mě může být i stream. A klidně i placený stream. Koncesionářský poplatek v ČR je 1200,- Kč. V Německu v přepočtu 6500,- Kč. Průměr těchto dvou položek je asi 3850,- Kč, což je přibližně 128€. Ročně.
Prostě: snooker k lidem!

to Gavial

(Dana, 1. 2. 2009 8:25)

celoroční turnaj zní dobře - hlavně aby byl pokrytý taky TV přenosy, ale určitě bych žádný turnaj už nerušila, už takhle jich je jak šafránu, nějaký přidat to každopádně, ale nevím, proč vracet Masters do Konferenčního centra - v čem vidíš výhody? Jinak je zatím evidentní, že největší hlad je po turnaji v Evropě (asi i proto jsou každoročně lístky na PHC v Německu vyprodané během pár hodin :-) )

když změny, tak změny

(Gavial, 1. 2. 2009 1:50)

Já bych udělal stejný formát jako má Premier League. Jen by se ta liga hrála celoročně a pak vyvrcholení play off. Po vzoru hokejové NHL. Turnajů by bylo samozřejmně méně. Jenže je to moc odvážný...Zrušil bych NIT a Bahrain. Vrátil bych Irish Masters a hlavně by opravdu měl být turnaj(WSA main tour)jinde v Evropě, třeba v Německu. A Masters bych vrátil do Konferenčního centra.

odpověď

(Zuzana Caletková, 31. 1. 2009 21:39)

Když jsem měla namysli puutovní turnaj, tak jsem samozřejmě myslela putovní mimo ostrovy. Prostě turnaj, který by byl pro nás více dostupný místem konání - ne každý má na to letět na ostrovy, podívat se na snooker. I když tento sport považuje za nádherný a velmi mu fandí.

bonnies

(bonnies, 31. 1. 2009 20:19)

I want a tournament in Romania. Or an exhibition. -:))

to Zuzana

(Dana, 31. 1. 2009 8:41)

zkrácení doby na strk, případně na frame není špatný, ale asi bych to nechala jen u PL, jen by bylo fajn, kdybychom mohli League taky sledovat :-/ ale líbí se mi ten nápad s putovním elitním turnajem - myslelas jen po Ostrovech a nebo že by se přesouval třeba po hlavních Evropských městech?

Další návrh

(Zuzana Caletková, 31. 1. 2009 0:07)

Přála bych si zrychlení hry alespoň v některém z dalších turnajů, ne jen v Premier League a také nějaký turnaj (nejlépe masters - kde hraje jen elita světového snookru, ti nejlepší z nejlepších), který by byl putovní a nehrál se jen na jednom místě, ale pokaždé někde jinde.